O nás

Myšlienka vzniku Americkej reštaurácie v retro štýle

vznikla na potulkách v USA, v Kanade.

Jednoduchý imidžový koncept, prijateľný pre ľudí nás oslovil natoľko, že sme sa rozhodli zaplátať dieru na trhu a priniesť Ameriku na Slovensko. Prvá prevádzka sa narodila v bratislavskej Rači. Neskôr pribudla prevádzka v Galante, Trnave, Rovinke a v Slnečniciach.


Portfólio výberu jedál je stavané tak, že ulahodí všetkým, aj náročnejším skupinám.
Hamburgery, tortilly, sendviče, steaky, šaláty, chuťovky, ale aj waffle, a nefalšované americké palacinky. To všetko ponúka zákazníkom náš ochotný personál. Koncept otvorenej kuchyne umožňuje zákazníkovi sledovať prípravu jeho obľúbeného burgra priamo na grile. Čerstvé hovädzie mäso sa pripravuje každý deň podľa našej špecifickej receptúri.


Porcie sú veľké, a človek zaručene neodíde hladný.
Tak vznikol aj názov Elephant Diner, nakoľko Elephant predstavuje sloniu porciu. Klasický hamburger obsahuje 200 g hovädzieho mäsa, zeleninu, prílohy podľa výberu, ale aj 200 g hranoliek s cibuľovými krúžkami.


No napríklad taký Doubble burger obsahuje 400 g mäsa, o to viac prílohy a tak celá porcia váži cez 1kg. Samozrejme sa prílohy môžu obmieňať. Na stoloch sú bezplatne k dispozícii Kečupy či BBQ omáčky.

Elephant Diner využíva Dodávateľov zo Slovenska,

no samozrejme ponúka aj americké značky.

Kto neskúsi, nezistí. A ten, kto skúsi, bude tento pocit a chuť chcieť zažívať stále. Preto neváhaj a zaži americký sen u nás. Tešíme sa na Vašu návštevu.

Reštaurácia v Americkom štýle

Stiahnite si našu ponuku

Kliknite sem a stiahnite si náš jedálny, nápojový lístok alebo špeciálnu ponuku v PDFKaždá pobočka reštaurácie si vyhradzuje právo na zmeny v ponuke.

Elephant Diner

Galéria

© 2020 Vyrobilo WEBCENTRUM.SK